O stronie

Serwis Firma w Estonii powstał aby pomagać Wam – inwestorom i osobom, które myślą o założeniu biznesu w Estonii.

Chociaż ciągle jesteśmy pchani ku temu, aby zakładać biznes w Polsce, to chyba wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nie jest to idealne rozwiązanie. Faktycznie, PKD w Polsce nadal rośnie, podobnie jak konsumpcja, ale nie jest to równoznaczne z niskimi podatkami i składkami na ubezpieczenie.

Koszty prowadzenia firmy w Polsce są wysokie, a składki ZUS z roku na rok rosną. Jak dobrze wiemy, skorzystanie, chociażby z lekarza w ramach NFZ często jest utrudnione, więc płacenie ubezpieczenia bywa bezpodstawne, gdyż i tak trzeba udać się po pomoc w ramach prywatnej praktyki lekarskiej. Na szczęście są sposoby na to, aby uniknąć wysokich podatków oraz płacenia bardzo wysokich składek!

Założenie firmy w Estonii to odpowiedź na problemy biznesmenów, którzy borykają się z koniecznością opłacania wysokich składek. Nasz serwis powstał właśnie po to, aby pomóc w całym procesie zakładania firmy poza granicami kraju.

Na naszej stronie znajdziesz wszystkie najpotrzebniejsze informacje, dzięki którym dowiesz się, jak omijać płacenie ZUS-u i jak płacić dużo niższe podatki. Wszystkie podane przez nas informacje i sposoby są całkowicie legalne – nie ma więc obaw o legalność prowadzenia działalności.

Wszystko, co musisz zrobić, to zapoznać się z tymi informacjami i założyć firmę w Estonii!